Recreatiesportvereniging Souplesse SilvoldeRecreatiesportvereniging Souplesse Silvolde

Bestuur

Voorzitter: Jos Miggelbrink Contactpersoon jeugdbestuur
  0315-340779 Contactpersoon Gemeente
    Algemene zaken
    Technische zaken
    voorzitter@souplessesilvolderecreatief.nl
     
Penningmeester: Jos Miggelbrink  Financiën
  0315-340779 Subsidie
    Contributie
    Begroting
    Contactpersoon De Lichtenberg
    penningmeester@souplessesilvolderecreatief.nl
     
Secretariaat: Anna-Lena Hedin Secretariaat
    secretariaat@souplessesilvolderecreatief.nl
     
Algemeen bestuurslid:  Wilco Tannemaat Contactpersoon De Plakkenberg
     
Algemeen bestuurslid:  Gerdo Velthorst Contactpersoon leiding en hulpleiding
  06-15374846 Website
    gerdo@souplessesilvolderecreatief.nl
     
Ledenadministratie   ledenadministratie@souplessesilvolderecreatief.nl
     
Oud Papier: 06-38074000 oud-papier@souplessesilvolderecreatief.nl
     
     
Rooster: Sabine Gries Opleiding-praktijkbegeleidster
  0315-340779 Coördinator opleidingen
    Lesrooster
    sabine@souplessesilvolderecreatief.nl

Jeugdbestuur

Bestuursleden:   Danel Bouwman  jeugdbestuur@souplessesilvolderecreatief.nl
  Solo van der Linde  
  Lowie Buiting   
  Benthe Eijkelkamp   
  Rogier Ratering   
  Jacco Brus